Hakkımda

Atakan Hocamız; 1962 yılında Bitlis'te doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır. Aile en kutsal maneviyattır sözü ile yola çıkarak yaptığı çalışmalarda ün kazanmış ve kiminin parası kiminin duası prensibiyle hareket etmiştir.Siz değerli insanların da dertlerini, sıkıntılarını dinleyerek gerekli çalışma ve uygulamalarını yapmaktadır.

Atakan Hocamız yıllardır ülkemizde insanların sorunlarına yardımcı olmaktadır. Sizleri istek ve arzularına ulaştırıp hayatınızda güzellikleri yaşamanız için sahip olduğu ilmi samimiyet ile kullanmaktadır. Hocamız aynı zaman da yaşam danışmanlığı da yapmaktadır.

Atakan Hocamız ile çalışmaya başlayan kendisi ile dostluk kuran insanlar; yaşamların da Hocamız vesilesi ile arzularına kavuşarak düze çıkmıştır. Atakan hocamızın sahip olduğu medyumluk ilmine olan hakimiyetini yapacağı ücretsiz bakım ile sizler de anlayacaksınız.

Gerçek bir medyum yardımı ile sorunlarınız aşılır, hayatınız kolaylaşır. Sizler de çalışacağınız medyum ile önce bakım yaptırıp daha sonra uygulama yaptırınız. Atakan hocamız ücretsiz bakım yapmaktadır.

Atakan Hocamızı sorunlarınız için çekinmeden arayabilirsiniz. Sorunlarınızı konuşarak size gerekli çözümleri söyleyerek yapılması gereken işlemleri uygular.

Çok kıymetli kardeşlerim her insanın olduğu gibi sizlerin de mutlaka sıkıntıları vardır. Sahip olduğum ilim gereği sıkıntılı kardeşlerime yardımcı olmaya çalışıyorum. İnsanlara faydalı oldukça mutlu oluyorum. Siz kardeşlerimden en önemli ricam yaşamınız boyunca her sıkıntı ve engel de şükretmesini ve sabretmesini bilin. Hayr ve Şer Yüce Allah'tan gelmektedir.

Kendinizi sevin, değerinizi bilin. Beterin beteri vardır bunu unutmayın. Üç günlük dünya diye tabir edilen bu ömür de asla kırıcı değil yapıcı olun. Göreceksiniz ki her şey çok daha iyiye gidecektir. Kalp kırmak kolay lakin kalbi tedavi etmek çok zordur. Hiç bir şeyi özenti haline getirmeyin, malumunuz 3 metre kefen bezidir bu yaşamın sonu bu sebepten kibirden uzak durmalıyız.

Bizler hayatımızın gidişatını belli bir şekil de düzenleyebilen insanlarız. Bu bakımdan da çok sıkıntı çekmiyoruz. Hayatımızı yoluna sokarken bazen isteklerimizin gerçekleşmediği zaman sıkıntı yaşıyoruz. Bunları gerçekleştirmek adına bir yerlere başvurma gereği duyuyoruz. Bu durumlar da medyumlara ihtiyaç duymaktayız. Medyumlar sizlerin istekleri doğrultusun da arzunuz ne ise gerekli çalışma ve uygulamaları yaparak emelinize kavuşmanız da vesiledirler.

Sahip olduğum ilim ile medyumluk hizmetini 30 yılı aşkın bir süredir yapmaktayım. Hayatınız da karşılaşacağınız sorun, sıkıntı ve engeller de bana ulaşabilirsiniz. Kardeşlerim; kısmetiniz mi kapalı, üzeriniz de negatif enerjimi hissediyorsunuz, aşamadığınız engeller mi var, sevgilinizden ayrımı kaldınız, niyetinizin ciddi olması koşulu ile sevgilinizin geri gelmesini mi istiyorsunuz, eşinizin veya sevgilinizin size tutku ile bağlanmasını mı istiyorsunuz bu ve bunun gibi durumlarda beni çekinmeden arayınız.

0534 471 41 89 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Hakkımda